4. ročníku soutěže Lady Business MSK

Vyhlášení soutěže 4. ročníku Lady Business MSK, kterou pro Moravskoslezský kraj organizuje společnost Moravskoslezské Investice a Develompent, a.s.

V této soutěži Moravskoslezský kraj oceňuje ženy, které přispívají k rozvoji regionu. V letošním roce hledáme ženy ve dvou kategoriích, a to Manažerka a Výjimečná studentka. Do první kategorie se mohou hlásit ženy manažerky z MSK, které svou práci vykonávají alespoň 2 roky a vedou tým minimálně o 5 pracovnících. V kategorii Výjimečná studentka hledáme studentky denního studia na škole v MSK, které dosahují v libovolné oblasti výjimečných výsledků.

Pokud ve Vaší obci působí vhodná soutěžící, a to ať už studentka, případně manažerka, která by se mohla do této krajské soutěže přihlásit, prosíme o zaslání kontaktu na email sandova@msid.cz nebo na adresu Moravskoslezské Investice a Development, a.s., Na jízdárně 7, 702 00 Ostrava. Soutěžící je také možno nominovat přímo na webových stránkách soutěže. Nabídku účasti soutěžící následně zprostředkuje naše společnost.

Přihlášení do soutěže je možné v termínu 10. 4. 2019 – 22. 9. 2019. Veškeré informace a podmínky soutěže jsou k dispozici na stránkách www.ladybusiness.cz, případně Vám je poskytne kontaktní osoba  – Hana Šandová, sandova@msid.cz, 731 653 527.

Děkujeme za spolupráci.
S přátelským pozdravem