Oznámení o provádění pravidelných odečtů vodoměrů – od 30.1.2019 – do 26.2.2019

Na základě smlouvy uzavřené mezi naší společností Vodotech, spol.s r.o. a společností Severomoravské vodovody a kanalizace Ostrava a.s., dodavatelem vody z vodovodu do Vaší obce, dovolujeme si Vám tímto oznámit, že v termínu od cca 30.1.2019 – do cca 26.2.2019 budou v Šenově u Ostravy prováděny pravidelné opisy vodoměrů pracovníky Vodotech, spol. s r.o.

Vzhledem k typu odečítacího zařízení , žádáme všechny odběratele o maxilmální vstřícnost při zpřístupnění měřidel a umožnění provedení fyzického odečtu na místě.
Děkujeme za pochopení.

Prosíme o upozornění Vašich občanů o této skutečnosti u Vás obvyklým způsobem (vystavením této výzvy na obecní úřední desce, místním rozhlasem, zpravodajem apod.).

Pracovníci , kteří budou odečty provádět mají služební průkazy, kterými jsou povinni se na požádání prokázat.
Současně si Vás dovolujeme informovat, že změnu v provádění odečtů si můžete ověřit telefonicky na call centru SmVaK Ostrava a.s. – tel. č. 800 292 400.

Děkujeme Vám za spolupráci.
Vodotech, spol. s r. o. Opava