Zatrpklý pyroman – divadelní představení – 24.3.2017 v 18:00 hod.

zp
Milovníci divadla, pozor!!!

Město Šenov Vás zve k návštěvě představení autora Stanislava Koláře

ZATRPKLÝ PYROMAN

v provedení divadelního souboru DIOS PROPADLO z Václavovic. Hra je zasazena do prostředí provinčního muzea obce Slepolazy, v němž se pohybují rázovité postavičky a figurky, které se ocitají v nejedné absurdní situaci. Mezi nimi se odkrývají svérázné mezilidské vztahy jak na samotném pracovišti, tak i v kolektivu náhodných návštěvníků muzea. Tyto vztahy zrcadlí nešvary současné společnosti – egoismus, prospěchářství, povrchnost, faleš, snobství nebo vyprahlost. Přesto však nelze říci, že jim dominují pouze negativní vlastnosti. Naopak mnohé postavy si uchovávají své lidství. V bláznivých dějových peripetiích divák postřehne i některá závažná společenská témata, například zneužívání osobních údajů v moderní technologické době, honba za senzacemi, vztah k našemu minulému dědictví či svévolné přepisování historie.

propadlo2016_01
propadlo2016_20
propadlo2016_29

Datum:  pátek 24. března 2017
Čas: v 18.00 hodin
Místo konání: restaurace Horakůvka
Vstupné: 100 Kč dospělí, 50 Kč děti
Předprodej: od 20. 2. 2017:

• podatelna MěÚ Šenov
  • Knihovna & Šenovské muzeum
  • v den představení doprodej na místě (omezený počet míst),
  • sál bude otevřen od 17.30 hodin.